• nepravilna-forma
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чинија EK274-67 C3T05-32

Материјал:порцелан

Клуб Цена
261 ден. 290 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181822 Категории: ,