• 181742
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чинија 19CM K 10281

Димензии:19cm

Клуб Цена
162 ден. 180 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181742 Категории: ,