• ДФХГФХ
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Четка за снег телескопска Michelin

Алуминиумска структура со мека рачка за комфорт
Иновативен телескопски систем издолжлив до 110cm
Поликарбонатна стругалка ( Издржлива до -30°)

Клуб Цена
1410 ден. 1567 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180479 Категории: ,