15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Четка за правосмукалка gorenje VCA3235PH

Четка за миленици
Дијаметар 32
Дијаметар 35 мм
Димензии (ШxВxД): 13 × 5,5 × 15 cm

Клуб Цена
425 ден. 500 ден.