9% попуст
Заштеди со Клуб цена

Четка за правосмукалка gorenje VCA3235PH

Четка за миленици
Дијаметар 32
Дијаметар 35 мм
Димензии (ШxВxД): 13 × 5,5 × 15 cm

Клуб Цена
500 ден. 550 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство