• 192994
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Четка Ideal Pro Cellfast 40-335

Совршен за средување на големи и мазни површини
Меките и флексибилни влакна ја отстрануваат нечистотијата без гребење на нежните површини
Ја олеснува работата и помага да се одржува редот меѓу градинарските алати
Производот е лесен и ергономски

Клуб Цена
899 ден. 999 ден.

На залиха