• 200911
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Четка ЕК161-47

Боја:бела

Клуб Цена
436 ден. 485 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 200911 Категории: ,