• 176478
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Четка бамбус ВЦ 6612195

Материјал:Висококвалитетен и цврст бамбус
Рачка од нерѓосувачки челик
Димензии:35cm

Клуб Цена
575 ден. 639 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176478 Категории: ,