• 162400
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чешма за кујна ѕидна Luna

Боја:хром

Клуб Цена
2871 ден. 3190 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 162400 Категории: ,