5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чешма TONS ѕидна со проточен бојлер

Високомонтажна со краток врат
Материјал: пластика, метал
Притисок: 220-240 V/50Hz
Моќност: 3 KW
Притисок на вода: 0,04 до 0,5 MPa
Проток на топла вода: 2-2,5l/min.
Температура на водата: 30-60°С
Електричен кабел: 1,2m

Клуб Цена
1852 ден. 1950 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 167776 Категории: ,