• fgnbhvjhj
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чешма со проточен бојлер TERMOMAX TX32T

Уникатен дизајн на елегантна чешма за кујна
Топла вода за неколку секунди од 30 до 60 °C
Без дигитален ЛЕД дисплеј
Статична славина која се врти лево и десно за 180 степени
Систем на вградена заштита и безбедност
Можност за чистење од бигор на ситото и греачот
Заштедува струја/време/пари/вода/простор
Нискомонтажна за садопер

Клуб Цена
2871 ден. 3190 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181114 Категории: ,