• 157441
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чешма Sahara

Висина: 122cm
Ширина: 91cm
Должина: 55cm
Тежина: 245kg

Клуб Цена
5481 ден. 6090 ден.

На залиха

SKU: 157441 Категории: ,