• 031815
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чешма Gogi Nova

Висина: 109cm
Ширина: 58cm
Должина: 90cm
Тежина: 240kg

Клуб Цена
6201 ден. 6890 ден.

На залиха

SKU: 031815 Категории: ,