• 189243
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чергичка FG-3840-NA

Матријал: кокос/винил
Димензија: 60x40cm

Клуб Цена
572 ден. 635 ден.

Нема на залиха

SKU: 189243 Категории: ,