• 164364
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чергичка 40x60cm 8567-НА

Димензии:60x40cm

Клуб Цена
395 ден. 439 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство