• 200991
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Часовник ЕК94-11

Модерен декоративен часовник, соврешен за секој ентериер.

Клуб Цена
404 ден. 449 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 200991 Категории: ,