5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чаши за вино Pasabahce Bistro 6/1

Сет од 6 чаши за вино
Капацитет:190ml

Клуб Цена
360 ден. 379 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство