• 035580
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чаша за вино NEV570F

Сет од 6 чаши за црвено вино
Капацитет:240ml

Клуб Цена
314 ден. 349 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство