5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чаша за пиво 571 Мискет

Димензии:6.4×12.4cm
Капацитет:390ml

Клуб Цена
341 ден. 359 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 085336 Категории: ,