• 035585
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чаша за ликер TRU309FF

Капацитет:460 ml
Димензии:103 x 90 mm

Клуб Цена
194 ден. 215 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 035585 Категории: ,