5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чаша за црвено вино EMP568F

Сет од 6 чаши за црвено вино
Капацитет:340ml

Клуб Цена
360 ден. 379 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство