20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чаша Тина 25

Димензии:88 x 73 mm
Волумен:250 ml

Клуб Цена
132 ден. 165 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 087031 Категории: ,