• 179873
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чаша со лажица ЕК71-17

Повеќенаменска чаша со лажица

Клуб Цена
215 ден. 239 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179873 Категории: ,