5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чаша Рона Јара црвено вино 380ml

Сет од 6 чаши за вино
Капациет:380ml

Клуб Цена
1116 ден. 1175 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство