5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чаша Рона Јара бело вино 280ml

Сет од 6 чаши за вино
Капацитет:280ml

Клуб Цена
911 ден. 959 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство