• 040182
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чаша ЛБР 320Ф Висока 6/1

6 чаши во сет
Висина: 13,3 cm

Клуб Цена
197 ден. 219 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство