• 194251
16% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чаршав со ластик 160x200cm

Димензии: 160x200cm
Матријал: памук
Продуктот е во повеќе бои.

Клуб Цена
459 ден. 549 ден.

На залиха

SKU: 194251 Категории: ,