• 194252
20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чаршав со ластик 100x200cm

Димензии: 100x200cm
Матријал: памук
Продуктот е во повеќе бои.

Клуб Цена
345 ден. 429 ден.

На залиха

SKU: 194252 Категории: ,