• 176747
  • 90×200
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чаршав fabbygo – Водоотпорен 90х200cm

Клуб Цена
1341 ден. 1490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176747 Категории: , Ознака:

Опис

Водоотпорен чаршав
Димензии:90x200cm
Анти-бактериски
100% полиестер