• 038064
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чајник стаклен SIMAKS 1.25L 3882

Димензија: 174x162mm
Количина: 1,25L
Матријал: Ватростално стакло

Клуб Цена
645 ден. 679 ден.

На залиха

SKU: 038064 Категории: ,