• 192820
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чајник Simax 1L 3872

Димензија: 174x145mm
Количина: 1L
Матријал: Ватростално стакло

Клуб Цена
617 ден. 649 ден.

На залиха

SKU: 192820 Категории: ,