• 192821
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чајник Simax 1,5L 3892

Димензија: 190x145mm
Количина: 1,5L
Матријал: Ватростално стакло

Клуб Цена
647 ден. 719 ден.

На залиха

SKU: 192821 Категории: ,