• 183002
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Цедалка за садови Практик 39X29X19

Материјал:пластика
Димензии:39X29X19cm

Клуб Цена
215 ден. 239 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 183002 Категории: ,