• 081192
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Цедалка за садови ICKA 225B

Боја:Хром
Големина:45 x 27 x 37 cm
Материјал:Не’рѓосувачки челик

Клуб Цена
2339 ден. 2599 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 081192 Категории: ,