• Preset-za-sajt
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Цедалка за лимон 0737

Материјал:пластика
Боја:зелена
Димензии:178x152x116 mm

Клуб Цена
143 ден. 159 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 155848 Категории: ,