• Цедалка-чинии-РБ1075Д-2-спрат-пола—81063
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Цедалка за чинии RB-1074D 2 спрата

Клуб Цена
1242 ден. 1380 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 081063 Категории: ,