• 029444
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Цедалка со дршка 16 Inox

Материјал:инокс
Димензии:16cm

Клуб Цена
194 ден. 215 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 029444 Категории: ,