• 1_ea01e545-b33e-4e9c-adb2-3f4c499e0c8b
11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Цедалка fuego JE-601D, 25W, 0.7l

Моќност:25W
Дво-насочно ротационо движење
Капацитет на сад:0.7l
Две големини на конус за цедење за сите видови на овошје

Клуб Цена
799 ден. 899 ден.

Нема на залиха

SKU: 182982 Категории: ,