• 183095
6% попуст
Заштеди со Клуб цена

Цедалка BOSCH MCP3500N

Голем отстранлив сад за сок со капацитет од 800 ml и мерна скала
Лесно се чисти
Кабел за чување и заштита од прашина за лесно складирање

Клуб Цена
1699 ден. 1799 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 183095 Категории: ,