• 155867
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Цедалка 24cm Крок 3272

Дијаметар:24cm
Достапна во црвена,жолта и портокалова боја

Клуб Цена
71 ден. 79 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 155867 Категории: ,