• 178308
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Цедалка 24 Inox

Димензии:24cm

Клуб Цена
314 ден. 349 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 028308 Категории: ,