• 165648
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Цедалка 18cm

Дијаметар:18cm

Клуб Цена
296 ден. 329 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 165649 Категории: ,