• 085700
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Цедалка 16cm HD8199-D Inox

Димензии:16cm

Клуб Цена
122 ден. 135 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 085700 Категории: ,