• 193975
13% попуст
Заштеди со Клуб цена

Цедач на аргуми GORENJE CJ30E

Материјал за кабинет: Пластика + метал
Материјал за цедалка: Пластична ситна цедалка за каша
Моќност на моторот (макс): 30 W
Број на прикачувања за притискање: 2 ЕЕЗ
Волумен на садот за сок: 0,8 l
Должина на електричниот кабел: 1100 мм
Ширина на производот: 162 мм
Висина на производот: 234 мм
Длабочина на производот: 162 мм

Клуб Цена
1290 ден. 1490 ден.

На залиха

SKU: 193975 Категории: ,