• 190030
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бургија за стакло со 1/4″ 6-tip D-15986

Дијаметар Ø: 10 mm
Вкупна должина: 80 mm
Производител: Makita
Бургија за стакло со 1/4″ 6-tip D-15986 10x80mm.

Клуб Цена
238 ден. 265 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 190030 Категории: ,