• 189751
11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бургија за метал HSS D-09684

Дијаметар Ø: 3 mm
Вкупна должина: 61 mm
Работна должина: 33 mm
Производител: Makita
Бургија за метал HSS D-09684 3x61mm.

Клуб Цена
58 ден. 65 ден.

На залиха

SKU: 189751 Категории: ,