• 198962
9% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бургија за дрво Makita 12mm D-07107

Дијаметар (Ø) 12 mm
Целокупна должина 155 mm
Работна должина 100 mm

Клуб Цена
86 ден. 95 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 198962 Категории: ,