• 189997
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бургија за дрво D-07191

Дијаметар Ø: 14 mm
Вкупна должина: 315 mm
Работна должина: 150 mm
Производител: Makita
Бургија за дрво D-07191 14x315mm.

Клуб Цена
410 ден. 455 ден.

На залиха

SKU: 189997 Категории: ,