• 190014
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бургија за дрво D-07179

Дијаметар Ø: 10 mm
Вкупна должина: 315 mm
Работна должина: 150 mm
Производител: Makita
Бургија за дрво D-07179 10x315mm.

Клуб Цена
274 ден. 305 ден.

На залиха

SKU: 190014 Категории: ,