• 190015
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бургија за дрво D-07163

Дијаметар Ø: 8 mm
Вкупна должина: 315 mm
Работна должина: 150 mm
Производител: Makita
Бургија за дрво D-07163 8x315mm.

Клуб Цена
238 ден. 265 ден.

На залиха

SKU: 190015 Категории: ,