• 190038
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бургија за дрво D-07135

Дијаметар Ø: 18 mm
Вкупна должина: 200 mm
Работна должина: 120 mm
Производител: Makita
Бургија за дрво D-07135 18x200mm.

Клуб Цена
305 ден. 339 ден.

На залиха

SKU: 190038 Категории: ,